Skontaktuj się z nami
Manager

Numer telefonu : 86-18761554585

Yixing huayuan bamboo and wood industry co. LTD

Yixing Huayuan bambusa i współpracy przemysłu drzewnego. SP. Z O.O

  • Yixing huayuan bamboo and wood industry co. LTD
  • Yixing huayuan bamboo and wood industry co. LTD
  • Yixing huayuan bamboo and wood industry co. LTD
  • Yixing huayuan bamboo and wood industry co. LTD
Rynek Główny: Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Sprzedawca
marki Huayuan Ilość pracowników 100~200
Coroczne wyprzedaże 2.5 Million-5 Million Rok założenia 2000
pc Export 70% - 80%
Wprowadzenie
Yixing Huayuan Bamboo & Wood Products Co., Ltd. z siedzibą w Yixing City, słynie z pięknych zasobów bambusa, jest profesjonalnym producentem specjalizującym się w produkcji bambusowych żaluzji, mat i zasłon. Nasza firma powstała w 2000 roku i obejmuje 5000 metrów kwadratowych, a jej roczna sprzedaż wynosi ponad 2 miliony dolarów amerykańskich. Produkty bambusowe są sprzedawane na całym świecie. Zgodnie z zasadą zarządzania „produkty dobrej jakości, najlepsze ceny, aby zadowolić klientów”, ściśle przestrzegamy standardu systemu jakości ISO9001, konsekwentnie doskonaląc zarządzanie wnętrzem i wzmacniając nasze badania i moc rozwoju, aby zwiększyć nasze zdolności produkcyjne i oferować dobre usługi naszym klientom. Serdecznie zapraszamy wszystkich przyjaciół na całym świecie do współpracy z nami i odwiedzenia naszej fabryki. Czekamy na nawiązanie z Tobą relacji biznesowych!

Historia
Yixing Huayuan Bamboo & Wood Products Co., Ltd. z siedzibą w Yixing City, specjalizuje się w roletach bambusowych około 20 lat. Zobowiązaliśmy się dołożyć wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom klientów, i wreszcie osiągnąć podwójne zyski w postaci wysokiej jakości, ale niskich kosztów produkcji. Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta, jesteśmy zaangażowani w dostarczanie zaawansowanych technologicznie, wysokiej jakości rozwiązań w zakresie sztywnych skrzynek, które będą napędzać rozwój branży opakowań.

Usługa
Nasze Usługi

Specjalizuje się w roletach bambusowych od około 20 lat.

Ponad 10 lat doświadczonego serwisu wspiera Twoje zamówienie.

Usługi szybkiej dostawy pomagają osiągnąć wskaźnik zadowolenia klientów na poziomie 99%.

Szybka dostawa, małe MOQ.

Wysoka jakość, bogate doświadczenie, doskonała obsługa będzie Twoim niezawodnym specjalistą.

Nasza fabryka ma ponad dziesięciolecia doświadczenia w produkcji.

Możemy dostarczyć klientom różne parametry rolet bambusowych.

Cieszymy się na długoterminową współpracę z klientami, zapewniamy najlepszą obsługę i obsługę posprzedażną dla wszystkich naszych klientów. Jeśli masz jakieś zapytanie, nie wahaj się z nami skontaktować. Odpowiemy Ci po raz pierwszy, jak możemy.

Nasz zespół
Nasi wysoce zaangażowani pracownicy sprzedaży nigdy nie uniknęli starań, aby spełnić i przekroczyć oczekiwania klienta. Traktujemy naszych klientów z taką samą lojalnością i oddaniem, bez względu na wielkość ich firmy lub branży.